USŁUGIBIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI

START-UP, E-COMMERCE

biznes

Tworzyliśmy naszą Kancelarię od samych podstaw, zaczynając od wielu pomysłów, koncepcji, idei. Budowaliśmy zespół i struktury, krok po kroku wchodząc na rynek usług prawnych, angażując cały dostępny czas i środki.

Wiemy, że jest to ogromny trud i poświęcenie, tym bardziej doceniamy i wspieramy tych, którzy obecnie rozpoczynają swój biznes.

Z perspektywy czasu i zdobytego doświadczenia wierzymy, że tylko 100% zaangażowanie w danej branży pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne dla start-upów, uczestnicząc w powstaniu i rozwoju biznesu naszych klientów poprzez tworzone dla nich należyte i adekwatne zabezpieczenia prawne oraz optymalne struktury prawno-biznesowe.

W znacznej mierze nowe pomysły i ich realizacje opierają się na platformach i handlu elektronicznym. Konsekwentnie zatem doradzamy dla nowych, jak i tych już działających podmiotów zajmujących się tzw. e-commerce tj. sprzedażą towarów, udostępnianiem dóbr intelektualnych oraz świadczeniem usług za pośrednictwem Internetu oraz innych środków komunikacji na odległość.

Świadczymy pomoc prawną dla usługodawców i usługobiorców w Internecie. Opracowujemy w szczególności umowy o udostępnianie serwerów, o wykonanie stron www, świadczenie usług reklamy w Internecie.